Sprzatanie mieszkania cena mile Cię zaskoczy

Sprzątanie mieszkań w Warszawie

👩‍🔬 Starannie dobrana kadra

Deleguj tę robotę profesjonałom naszej firmy sprzątającej i ciesz się cudownym rezultatem bez żadnego wysiłku z twojej strony. Nasi wykonawcy pasjonują się swoją pracą i z wielką chęcią zrobią wszystko za ciebie.

🧽 Jakość chemii profesjonalnej

Wyprane meble, lśniące powierzchnie bez kurzu i wyschniętych plam wody, świecąca się od czystości lodówka i piekarnik, błyszczące krany i idealna biel od umywalki i to wszystko absolutnie bez twojego udziału!

🏆 Kontrola jakości

Każdy klient jest dla nas ważny, dlatego dokładnie kontrolujemy jakoś. Przejrzyste i przystępne ceny. Stawiamy na uczciwe ceny, nasi klienci mogą zaoszczędzić zamawiając abonament na kilka sprzątań jednocześnie.

 

Rezultaty naszej pracy

Krótko o serwisie usługi sprzątania

Nasz serwis sprzątający różni się od innych swoją wygodnością i elastycznością. To oznacza, że na podstawie standardowego sprzątania i włączenia do niego usług dodatkowych możesz stworzyć całkowicie indywidualną, najbardziej pasującą do twojej sytuacji usługę.

Wybierać usługi można samodzielnie online albo omówić przez telefon z menadżerem. Ty sam decydujesz jakie sprzątanie jest ci naprawdę potrzebne. My nie narzucamy dodatkowych niepotrzebnych lub ukrytych usług dla swoich klientów. Sprzątanie można zamówić jednorazowe albo na regularnej podstawie. Interwały między usługą decyduje sam klient.

JEŻELI SZUKASZ DLA SIEBIE DOBREJ FIRMY SPRZĄTAJĄCEJ TO DOBRZE TRAFIŁEŚ.​

 1. Reasumując wszystko wyżej powiedziane wnioskujemy: jeżeli szukasz dla siebie dobrej firmy sprzątającej to dobrze trafiłeś. Na naszej stronie internetowej możesz zamówić profesjonalne sprzątanie, po którym na pewno zostaniesz zadowolony. Dlaczego tak jesteśmy pewni siebie? Świadczymy mnóstwo podstawowych i dodatkowych usług sprzątania, z których ty stuprocentowo będziesz mógł wybrać to, co pasuje specjalnie dla ciebie.

  Nasze usługi sprzątające:
  1. Zwykłe sprzątanie
  2. Jednorazowe sprzątanie po remoncie
  3. Pranie mebli i kanap
  4. Sprzątanie kuchni i łazienki
  5. Pranie wykładzin
  6. Sprzątanie pomieszczeń biurowych
  7. Mycie okien (w tym po remoncie)
  8. Czyszczenie materaców

Nasze atuty i jak działamy

Jak wygląda sprzątanie podstawowe całego mieszkania

Usługa sprzątania całego mieszkania obejmuje czyszczenie wszystkich pokoi, przedpokoju, kuchni i łazienki. Wszędzie w mieszkaniu odkurzamy dywany, wykładziny, małe dywaniki (przykładowo w łazience), myjemy podłogę, klamki, wyłączniki, drzwi.  pomieszczenia po remoncie. O profesjonalnym praniu mebli czy myciu okien nawet się nie mówiło.

Także z całego mieszkania zbieramy i wyrzucamy śmieci, a wszystkie potrzebne rzeczy takie jak odzież, buty w pokoju czy przedpokoju, produkty higieny osobistej w łazience, rzeczy kuchenne, krzesła pięknie rozkładamy i robimy porządek.

Ścieramy kurz ze stołów, stolików, parapetów i innych otwartych powierzchni. Przecieramy też płytkę naścienną, jeżeli jest. W sypialni zmieniamy pościel i zaścielamy łóżko. Przecieramy wszystkie lustra i lusterka. 

W kuchni myjemy drzwiczki mebli w tym drzwi lodówki, mikrofalówki, czyścimy kuchenkę i zlew. 

W łazience dokonujemy dezynfekcji ubikacji, myjemy umywalkę, wannę, kabinę prysznicową, krany. 

 

Zamówić i obliczyć sprzątanie można bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Skontaktować się z nami można przez formularz kontaktowy albo przez telefon. Zawsze mamy „swobodne ręce” i gotowi wyjechać na sprzątanie w dniu jego zamówienia. Pracujemy 24/7. 

Nasze ceny są umiarkowane i niezmienne. Przyjmujemy opłaty kartą, gotówką lub na konto. Nasi specjaliści posiadają wszystkie niezbędne rzeczy dla sprzątania i nie korzystają ze sprzętu czy środków czystości klienta. 

Posiadamy także system przyjemnych ofert i zniżek dla stałych klientów: im częściej zamawiasz usługę, tym większym rabatem dysponujesz w naszej firmie.

Jakie dodatkowe usługi można zamówić w naszej firmie sprzątającej

Dodatkowe usługi często dotyczą przedmiotów kuchni i łazienki, ale zdarza się tak, że do ogólnego sprzątania klienci dodają pranie dywanów czy mebli. Niżej podajemy listę naszych usług dodatkowych:

Dla całego mieszkania:

1. pranie wykładzin z bądź jakiego materiału i o bądź jakiej długości włosia
2. pranie mebli tapicerowanych (sofy, kanapy, fotele, krzesła z miękkim obiciem, pufy)
3. pranie materaców
4. mycie okien
5. chemiczne czyszczenie materaców

Dla kuchni:

1. mycie rozmrożonej lodówki
2. mycie mikrofalówki, piekarnika, okapu wewnątrz
3. mycie i robienie porządku w szafkach kuchennych
Dla łazienki
Jeżeli umywalka, wanna czy prysznic w łazience są bardzo brudne, mycie ich może uważać się za usługę dodatkową i może potrzebować dopłaty.

mycia okien
mycia okien

Częste pytania

Jedząc na sprzątanie do twojego mieszkania nasi pracownicy zabierają ze sobą wszystkie potrzebne im środki czystości oraz przedmioty do czyszczenia takie jak na przykład ścierki z mikrofibry dla różnych typów powierzchni, gąbki, wiadro, mop, skrobaki i szczotki. Na żądanie możemy zabrać ze sobą też odkurzacz.
Jeżeli zamawiasz usługę dodatkową, też zabieramy ze sobą wszystkie niezbędne rzeczy dla jej realizacji.

Dlatego klient w ogóle nie musi posiadać żadnych detergentów czy przedmiotów do sprzątania. Także zwracamy uwagę, że korzystamy z wyłącznie profesjonalnych artykułów efekt po sprzątaniu którymi jest w razy lepszy niż po zwykłych środkach.

 1. Zatrudniamy wyłącznie dobrze przeszkoloną kadrę i ciągle szkolimy ją dalej. Nie dopuszczamy, żeby nowy pracownik bez naszego przetestowania wyjeżdżał na sprzątanie. Sprzyjamy temu, żeby nasi pracownicy wymieniali się między sobą własnym doświadczeniem, co bardzo pozytywnie wpływa na ich profesjonalizm i umiejętność komunikacji z klientem.

  Nie zatrudniamy kadry tymczasowej. Nasz zespół to stali pracownicy, których znamy bardzo dobrze i nie wątpimy w ich uczciwości.
  Każdy nasz wykonawca jest poinformowany o zachowaniu, o swoich prawach, obowiązkach i bezpieczeństwie swoim i klienta przy wykonaniu pracy.

Jeżeli nie jesteś czymś zadowolony po naszym sprzątaniu możesz zadzwonić do działu reklamacji lub napisać nam na e-mail. Opisz menadżerowi swoją sytuację i my poprawimy ją w najkrótszy termin.

Ile czasu trzeba czekać na wykonawcę z momentu złożenia wniosku o usługę sprzątania?
Zawsze posiadamy specjalistów, którzy gotowi wyjechać na sprzątanie zaraz po złożeniu wniosku przez klienta. Na ogół to klient wybiera czas sprzątania, a pracownicy naszej firmy sprzątającej dostosowują się pod każdą indywidualną prośbę.

Klient podczas sprzątania nie musi ciągle znajdować się w mieszkaniu. Omów z wykonawcą, ile czasu mu zajmie sprzątanie i przyjdź tylko na koniec, żeby wszystko skontrolować.