Sprzatanie domow prywatnych
po naszej pracy gwarantowana jest czystość

Wracaj codziennie do czystego domu!​

Zaufaj sprzątanie swojego domu profesjonalistom z naszego zespołu i przekonaj się, że nie ma szybszego sposobu na sprzątanie niż telefon do firmy sprzątającej. Obiecujemy, że będziesz zaskoczony wynikiem!

Dzielisz czas pomiędzy sprzątaniem domu a spędzaniem czasu z rodziną?

 Wiemy, jak rozwiązać ten problem. Wyjdź na spacer z dzieckiem, odwiedź przyjaciół i krewnych, przeczytaj ulubioną książkę lub po prostu odpocznij od pracy. Zajmuj się własnymi sprawami w ten czas jak my posprzątamy twój dom od strychu do piwnicy.

Profesjonalne sprzątanie to oszczędność nie tylko czasu, ale i pieniędzy

Podczas gdy my sprzątamy, ty spokojnie możesz skupić się na pracy, spotykać się z partnerami, realizować plany biznesowe. Gwarantujemy przystępną cenę naszych usług oraz 100% gwarancję jakości.

Nasze usługi obejmują następne typy sprzątania:

1. generalne jednorazowe sprzątanie
2. sprzątanie domu po remoncie czy budowie
3. podtrzymywanie czystości (od jednego razu w tygodniu i częściej)
4. sprzątanie należącego do domu terytorium oraz fasady
5. sprzątania domu po pożarze, powodz.

Rezultaty naszej pracy

Zasady naszej pracy:

1. przejrzyste i lojalne ceny
2. przestrzeganie terminów
3. wypełnienie wszystkich zobowiązań
4. ciągłe podnoszenie umiejętności i kwalifikacji wykonawców

Powierz sprzątanie swojego domu w Warszawie profesjonałom

Nasze atuty

1. doświadczenie zawodowe każdego pracownika wynosi co najmniej 2 lata
2. mało doświadczeni pracownicy pracują wyłącznie z doświadczonymi mistrzami i nie wyjeżdżają na sprzątanie samodzielnie
3. nowoczesny profesjonalny sprzęt, który odpowiada wszystkim wymaganiom bezpieczeństwa i jakości i za pomocą którego dobijamy się olśniewającego rezultatu za krótszy termin
4. dobrze opracowany i skoordynowany proces sprzątania między samymi pracownikami

Zajmujemy się sprzątaniem o bądź jakim stopniu komplikacji: nasz zespół wykonawcy przystępuje do pracy bez względu na ilość okien, schodów czy innych skomplikowanych elementów wnętrza i wystroju. Sprzątamy szybko, ale akuratnie nie omijając trudno dostępnych miejsc.

Sprzątanie domu to nie tylko czasochłonny, ale i dość odpowiedzialny proces. Dokładnie wiemy jak prawidłowo, szybko i skutecznie przeprowadzić sprzątania.

Sprzątanie luksusowych domów

Sprzątanie luksusowych domów

Należy jeszcze podkreślić pełną różnicę między sprzątaniem mieszkania i domu. Przede wszystkim chodzi o terytorium. Powierzchnia domu to z reguły nie mniej 100 metrów kwadratowych. Dodatkowa przestrzeń „kryje się” na strychu, w piwnicy, pomieszczeniach gospodarczych, garderobie, dwóch lub trzech łazienkach. Dodatkowe metry dodaje także sauna, letnia altana, ścieżki drogowe i plac zabaw. Każde dodatkowe pomieszczenie wymaga innego podejścia do sprzątania, a także specjalnych narzędzi, detergentów i materiałów.


Często jesteśmy pytani, czy współpracujemy z drogimi domami prywatnymi. Tak, sprzątanie elitarnych domów to jedna z usług naszej firmy. Niezależnie od kosztu materiałów użytych do budowy domu oraz kosztu zużytych powierzchni i elementów dekoracyjnych, takie domy również wymagają regularnego czyszczenia. Nasz zespół wie, jak obchodzić się z delikatnymi materiałami. Ceny za sprzątanie elitarnego prywatnego domu można zapytać u naszego menedżera.

U nas można zamówić jednorazowe sprzątanie domu lub sprzątanie regularne

Nasza baza kliencka ciągle się rozszerza nowymi zadowolonymi klientami, a ci, kto zamówił u nas usługę jednorazową, często pozostają się z nami na stale.

Sprzątanie, którego dokonujemy w Warszawie ma różny charakter, a mianowicie:
Sprzątanie dla podtrzymywania czystości domu

Jedna z najbardziej popularnych usług, która pozwala oswobodzić właściciela domu od obowiązku codziennie spędzać czas na mycie i odkurzanie. Podczas jednej wizyty nasz zespół usunie kurz ze wszystkich powierzchni, przetrze lustra, odkurzy, przeprowadzi czyszczenie na mokro, wywiezie śmieci i nie tylko. Takie sprzątanie może odbywać się kilka razy w tygodniu lub codziennie.

Generalne sprzątanie domu

Zwykle zamawia się rzadziej. Do pakietu takiego typu sprzątania włączono więcej usług czyszczących. W czasie sprzątania generalnego korzystamy z silniejszych detergentów, żeby efekt po nich pozostał się na dłużej.

Oferujemy również sprzątanie po pracach budowlanych i remontowych, gdy głównym rodzajem zanieczyszczenia jest żrący pył budowlany, który poddaje się czyszczeniu tylko za pomocą profesjonalnego wyposażenia.

Jak działamy
1. wypełnij formularz kontaktowy i czekaj na telefon
2. nasz menedżer do spraw obsługi klienta skontaktuje się z tobą i przeprowadzi ci konsultację
3. menedżer policzy wartość usługi
4. w omówionym terminie nasi wykonawcy przyjadą na sprzątanie
5. płacić za usługę można do albo po faktu jej realizacji

Zabieramy ze sobą cały niezbędny sprzęt. Nie powinieneś posiadać niczego do mycia czy czyszczenia ani własnych środków czyszczących. Nasi wykonawcy korzystają wyłącznie ze sprawdzonych artykułów i tylko wtedy, kiedy dokładnie wiedzą jak one działają.

Dlaczego nas polecają?

1. nasi wykonawcy są profesjonalni, przeszkoleni, nowocześnie wyposażeni oraz bardzo sympatyczni
2. pracujemy we wszystkich okolicach Warszawy
3. sprzątamy w dzień zlecenia
4. korzystamy z wysokojakościowego sprzętu i detergentów
5. każde sprzątanie jest ubezpieczone
6. nasze ceny maleją od większej ilości twoich zamówień.

mycia okien
mycia okien

Częste pytania

Tak. Nasza brygada wyjeżdża po całej Warszawie i jej okolicach. Jeżeli nie jesteś pewny, czy możemy dotrzeć do ciebie, skontaktuj się w tym pytaniu z naszym menedżerem.

Takie sytuacje dość rzadko zdarzają się w naszej firmie tak jak zatrudniona kadra jest wysoko przeszkolona i umie obchodzić się z najbardziej kruchymi rzeczami w domu. W bądź jakim razie przed każdym sprzątaniem ubezpieczamy naszą usługę a uszkodzenia traktujemy jako sprawę ubezpieczeniową.

Tak. Sprzątanie domu i całego terytorium dookoła niego wchodzi w zakres naszych obowiązków. Wszystkie usługi i dodatkowe prośby dotyczące sprzątania prosimy omawiać przed wyjazdem wykonawców do domu.

Tak. Klient sam wybiera które pokoje trzeba sprzątać. Może to być cały dom albo niektóre wybrane pokoje.

Cenę sprzątania domu można wyliczyć na naszej stronie internetowej. Wybierz usługę „sprzątanie domu” w specjalnej wyszukiwarce, wpisz, ile pokoi i jakiego typu pokoje chcesz posprzątać i czy wolisz dodać usługi dodatkowe.
Zawsze możesz skontaktować się z naszym menedżerem i porozmawiać na żywo, jeżeli masz pytania, na które nie znalazłeś odpowiedzi na stronie.

Jeżeli posiadasz w domu jakieś szczególne czy nietypowe zanieczyszczenia menedżer może poprosić zrobić zdjęcie dla oceny i rozumienia całej sytuacji.

 

Jeżeli naprawdę szukasz dobrej firmy sprzątającej, specjalistom której można ufać, zleć się do nas. Weźmiemy na siebie wszystkie problemy związane z zabrudzeniem twojego domu, a tobie pozostaje się tylko cieszyć idealną czystością i własnym życiem.