Sprzątanie biura radom cennik jest najlepszy w Polsce

Doświadcz naszego serwisu sprzątającego

👩‍🔬 Dlaczego właśnie my

Praca naszego zespołu to nie tylko idealnie posprzątane biuro. To jeszcze punktualność, uczciwość, uwaga do detali, indywidualna praca z klientem, profesjonalne podejście do wyboru detergentów dla otrzymania olśniewającego rezultatu. Oprócz tego na ciebie czekają umiarkowane ceny, które się zmniejszają, jeżeli będziemy sprzątać u ciebie regularnie.

🧽 Jakość chemii profesjonalnej

Używamy tylko profesjonalnej chemii czyszczącej, ponieważ utrzymuje ona efekt czystości znacznie dłużej niż zwykła chemia gospodarcza. Używamy środków chemicznych firm Grass, Amway, Jantex, HG, CIF professional i innych.

🏆 Kontrola jakości

Każdy klient jest dla nas ważny, dlatego dokładnie kontrolujemy jakoś. Przejrzyste i przystępne ceny. Stawiamy na uczciwe ceny, nasi klienci mogą zaoszczędzić zamawiając abonament na kilka sprzątań jednocześnie.

 

Co oferujemy?

Nie ważne jest jak za duże biuro chcesz posprzątać i na jakiej ulicy jest ono usytuowane. Wystarczy, że skorzystasz z szybkiego i prostego sposobu rezerwacji online na naszej stronie internetowej. Wybierz interesującą cię usługę oraz termin jej wykonania. Jeżeli masz dodatkowe życzenia – również uwzględnij je w formularzu. 

Nasza wykwalifikowana i dyskretna kadra zapewni ci sto procent satysfakcji, a dedykowany zespół obsługi klienta pomoże w rozwiązaniu każdej sprawy związanej ze sprzątaniem.        

🏆 Nasze atuty:

1. ⏰ Pracujemy 24/7
2. 👩‍🔬 Nie przeszkadzamy pracownikom
Przyjeżdżamy do biura wcześniej rano do początku dnia roboczego lub wieczorem po ukończeniu dnia. Pracujemy wtedy, kiedy pracownicy odpoczywają, żeby nikomu nie zaburzać działalności
3. korzystamy z profesjonalnych detergentów, które nie tylko czyszczą powierzchnie, ale i zapobiegają utworzeniu nowych plam, co pozwala przedłużyć efekt po sprzątaniu.
4. zatrudniamy tylko profesjonalną kadrę. Wszyscy nasi pracownicy są wysokokwalifikowani w kwestiach skutecznych metod sprzątania oraz wyboru detergentów do każdej powierzchni.
5. cenowy oksymoron
Współpraca z nami jest przyjemna nie tylko ze względu otrzymania idealnie czystego pomieszczenia biurowego, ale i ze względu finansowego: nasze ceny zniżają się proporcjonalnie do wzrostu ilości twoich zamówień. To znaczy, że dostaniesz więcej sprzątania – a zapłacisz za to jeszcze mniej. Wybierając współpracę z naszą firmą masz możliwość mądrze zaoszczędzić i jednocześnie cieszyć się perfekcyjnym rezultatem.
6. zatrudniaj do biura wyłącznie potrzebnych pracowników
Serwis sprzątający to świetna metoda na ekonomię etatu w firmie. Od dzisiaj już nie musisz zatrudniać sprzątacza. Zamów lepiej usługę sprzątania biura w naszej firmie i zapłać wyłącznie za niej. My sami skontrolujemy i przeszkolimy swoich wykonawcy. Tobie tylko pozostaje się cieszyć czystością.
7. terminowość w realizacji zadań
Zatrudniamy dostateczną ilość wykonawców, żeby móc gwarantować wszystkim naszym klientom punktualność naszego sprzątania. Nie posuwamy godziny sprzątania i nie przenosimy usługę na inny dzień. Wszystko działa zgodnie z harmonogramem.

Znamy wszystko o twoje meble i nawet więce

W tym artykule dzielimy się sekretem prania różnych typów tapicerek na krzesłach, sofach czy kanapach i wykładzin. Niektóre z tych prostych metod możesz spróbować samodzielnie w domu.

Masz zabrudzone obicia kanapowe lub nie cieszy cię wykładzina pod nogami? Poniższa lektura jest specjalnie dla ciebie.

Zamów usługę prania tapicerki kanap i wykładziny u naszej firmy i zapomnij o zabrudzeniach.

Jak wyczyszczamy różne typy tapicerek na krzesłach, kanapach, sofach

Typ tkaniny, która obija kanapę jest najbardziej ważną przy wyborze metody czyszczenia.
Dzielimy się swoimi profesjonalnymi sposobami na temat tego, jak otrzymać maksymalny efekt od prania różnego typu tapicerek.

Tapicerka to materiał dość wygodny do obicia mebli (kanapy, krzesła, sofy ets. ), ale czasami trudny do czyszczenia.

Meble tapicerowane takie jak krzesła, kanapy, sofy czy nawet szezlongi w ogrodnikach są używane przez nas codziennie. Specjaliści mówią, żeby zadbać o swoje zdrowie i o czystości przestrzeni, w której mieszkasz, warto gruntownie prać tapicerowane meble, chociażby raz w pół roku.

Odrębne typy obicia potrzebują odrębnych sposobów pielęgnacji
Są różne typy tapicerek, do których stosują się odpowiednie metody czyszczenia oraz detergenty. Po kolei opiszemy każdy typ.

Welwetowe i sztruksowe tapicerki zwykle polecamy wyczyszczać zwilżoną denaturatem szmatą lub wodą z amoniakiem. Czyścić należy zgodnie z kierunku włosia.

Zamszowe albo nubukowe tapicerki na kanapach są bardziej delikatne na kanapach i poddane na zabrudzenie. Z czasem wycierają się w miejscach, do których najczęściej dotykamy. Czyścić takie materiały trzeba tylko miękkimi szczotkami i używać detergentów specjalnie przeznaczonych dla tych rodzajów tkanin.
Za pomocą naszych specjalnie podebranych środków czystości gwarantowanie wyczyszczamy plamy, odświeżamy oryginalny kolor mebli. Po zabiegu zabezpieczamy powierzchnię impregnatem wodoodpornym, który zamyka strukturę zewnętrzną zamszy lub nubuku i w rezultacie w razy podwyższa odporność takiej tapicerki do wody i brudu.

Tapicerki żakardowe. Żakard to gruba i wytrzymała tkanina główną zaletą której jest łatwe przepuszczanie powietrza. Do tapicerki z naturalnego żakardu często używamy odkurzacza piorącego z delikatnym detergentem. Tapicerki żakardowe z materiału syntetycznego są odporni na wodę. Dla ich czyszczenia używamy metody ekstrakcyjnej, która z wysoką skutecznością usuwa brud różnego pochodzenia.

Tapicerki z ekoskóry są niewrażliwe na kurz i nie dają nieprzyjemnych zapachów, ale wszystko jedno się brudzą. Najłatwiej wyczyścić taką tapicerkę za pomocą wilgotnej szmaty, namoczonej w wodzie z szarym mydłem, a potem wytrzeć na sucho. Posiadamy także inne profesjonalne łagodne środki czyszczenia dla ekoskóry.

Do czyszczenia tapicerek ze skóry naturalnej używamy też różnego rodzaju naturalnych środków czystości. Podobnie jak z ekoskórą, po umyciu tapicerki ze skóry naturalnej należy ją potem wytrzeć na sucho.

mycia okien
mycia okien

Częste pytania

Rezultat po sczyszczeniu i usunięciu plam z tapicerki zależy od rodzaju tkaniny, jej jakości, a także, od czego są te plamy i w jakim stopniu one są stare. Najtrudniejsze do wyczyszczenia są dawne plamy od soków, tłuszczu, kawy czy czerwonego wina. Często one błędną po praniu, ale nie usuwają się w całości.

Notatka: trudne plamy od soków, wina et setera da się całkiem usunąć, jeżeli wyczyszczać meble regularnie raz w pół roku.

  1. ajskuteczniejszy sposób na konserwację obicia jest jej regularne czyszczenie. Szczególnie chodzi o meble, które często są dotykane. Kiedy meble wyczyszczają się nieregularnie albo w ogóle nie wyczyszczają się przez lata użytkowania, zdarza się tak, że zbyt stare plamy, których nie było widać „wychodzą” na powierzchnię po wyschnięciu wyrobu. Są plamy, które po wypraniu błędną, ale nie usuwają się na sto procent.

1. wielkość mebla
2. stopień zanieczyszczenia
3. czas trwania usługi
4. jakość detergentów

Samodzielne wyczyszczenie tkaniny obiciowej może być skuteczne, ale nie w dużej ilości przypadków. Domowe sposoby nie mogą się porównać z metodami, których stosują specjaliści. Często sprzętem domowym i ręcznym wysiłkiem nie da się osiągnąć dobre rezultaty i można łatwo zepsuć materiał.

1. możesz wybrać zły detergent, który nie da rezultatu, albo przyczyni odbarwienie koloru.
2. domowe środki do wyczyszczenia nie usuwają wszystkiego brudu i roztoczy, a jeżeli nie skontrolować ilość wody, to mebel potem może dawać nieprzyjemny zapach.
Rada: jeżeli wszystko jedno podjęłaś decyzję spróbować wyczyścić swoją kanapę czy wykładzinę samodzielnie, polecamy spróbować najpierw na małym niewidocznym miejscu.

NB: Jeżeli tapicerka na kanapie jest wykonana z tkanin hydrofobowych to zwykle ona nie wymaga profesjonalnego czyszczenia. Wystarczy wytrzeć powierzchnie zwykłą wilgotną ścierką. Jeżeli zanieczyszczenia są duże, można do wody dodać trochę mydła.

Pranie ekstrakcyjne jest czy nie najbardziej uniwersalną metodą na różne zabrudzenia. Ekstrakcji można używać przy wyczyszczeniu kanapy, krzesła, sofy, pufu, fotela, w tym fotela i siedzenia samochodowego. Pasuje ona także dla materaców, wykładzin i dywanów.
Ekstrakcja świetnie usuwa plamy po winie, kawie, neutralizuje zapach i plamy z moczu.

Nad czyszczoną tkaniną rozpyla się wybrany środek czyszczący z wodą, żeby rozpuścić zanieczyszczenia. Następnym etapem jest odessanie wody. Tkanina zostaje się lekko wilgotna, i łatwo wysycha za parę godzin na otwartym powietrzu. Woda nie trafia do środka mebli tym samym nie powoduje pojawieniu się nieprzyjemnych zapachów.