Profesjonalne mycie okien w Warszawie i okolicach

Firma sprzątająca w Warszawie
uprzejmie zaprasza do skorzystania z usługi mycia okien

Jesteśmy najlepsi na rynku usług sprzątających, bo pomyślnie umyliśmy już ponad tysiąc okien w różnych pomieszczeniach o różnych kształtach oraz wysokości. Znamy wszystko o szkle a jeszcze więcej o tym, w jaki sposób umyć jego tak, żeby było czyste i przejrzyste jak powietrze.

👩‍🔬 Mycie okien i ram okiennych w Warszawie

Wszystko genialne jest proste albo na czym polega sekret naszego sukcesu?
Żeby zagwarantować ci jakość swojej usługi mycia okien dbamy o dwa kluczowe momenty: najnowsze urządzenia do mycia i sprzątania oraz wysoko kwalifikowana kadra.

🧽 Profesjonalne sprzątanie to oszczędność nie tylko czasu, ale i pieniędzy

Najnowocześniejszy sprzęt, z którego korzystają nasi wykonawcy pozwala pracować prawie o 20 procent bardziej skutecznie i szybciej w porównaniu z klasycznymi metodami mycia okien. Oprócz tego nasi specjaliści ciągle szkolą się i posiadają obszerną wiedzę na temat schematów i planów czyszczenia okien i ram okiennych

🏆 Najskuteczniejsze mycie okien w Warszawie

Dlatego z pewnością możemy ci zagwarantować wysoką jakość usługi i długi rezultat. Spróbuj i zostań zadowolony z idealnie czystej powierzchni swoich okien.
Zamów mycie okien jako usługę główną lub dołącz je do usługi sprzątania (generalnego lub podtrzymującego) i ciesz się z całkowitej czystości swojej przestrzeni.

Rezultaty naszej pracy

Okna oddziałują mieszkanie

Okna oddziałują mieszkanie od pyłu ulicy, deszczu, wiatru i zanieczyszczonego powietrza. Absolutnie wszystkie rodzaje okien czy to PCV, aluminiowe czy drewniane wymagają kilkukrotnego czyszczenia w ciągu roku.

Na pierwszy rzut oka mycie okiem wydaje się dość prostym zajęciem, ale w rzeczywistości posiada ono dużo drobnych niuansów, zaczynając od techniki mycia szkła i kończąc właściwie podebranymi detergentami, które nie pozostawią plam i rozwodów po wyschnięciu.

Także warto zwrócić uwagę, że mycie okien to nie tylko mycie szkła, a jeszcze mycie ramy okiennej oraz elementów metalowych, do których też trzeba wybrać skuteczny środek czystości.

Przy nieprawidłowym myciu okien i wybraniu złego detergentu na szkle mogą zostawać się plamy i nawet zadrapania, które potem będą utrudniać patrzenie przez okno.
Nieprawidłowy środek czystości do ramy okiennej może uszkodzić jej powierzchnię, zostawić plamy czy też zadrapania.

A czy wiedziałeś, że w zależności od pory roku, warunków pogodowych i typów samych okien korzystamy z różnych detergentów i sprzętu do mycia i czyszczenia? Naprawdę chcesz posiadać wszystkie środki czystości dla okien w domu czy łatwiej i taniej by było zadzwonić do naszej firmy? Wybór pozostawiamy za tobą.

W czym nasza super moc

1. Myjemy absolutnie wszystkie okna i wszystkie typy ram okiennych. Okna standardowe, niestandardowe designerskie czy duże okna panoramowe nie sprawiają nam trudności.
2. Myjemy okna w mieszkaniach, biurach, domach, pomieszczeniach komercyjnych i innych.
3. Czyścimy bądź jakie plamy na oknach po remoncie: ścieramy ze szkła klej, krople farby, kurz budowlany et setera. W tym celu korzystamy ze specjalnego sprzętu: wytwornicy pary i odkurzacza czyszczącego.
4. Korzystamy wyłącznie z profesjonalnych płynów do mycia i czyszczenia okien, sprawdzamy wszystkie certyfikaty jakości i inne niezbędne dokumenty.
5. Nie zapominamy wyczyszczać uszczelki i mechanizm metalowy okna. Walczymy z korozją na elementach metalowych.
6. Myjemy okna od zewnątrz i od wewnątrz. Nasi wykonawcy mają przy sobie długą zjeżdżalnię, dzięki której z łatwością umyją okna bez naruszania technik bezpieczeństwa.

Co powiedzą o tobie czyste okna w twoim mieszkaniu czy biurze

Czystość w każdym pomieszczeniu jest warunkiem normalnej pracy lub odpoczynku. Pierwszą rzeczą, na którą zawsze patrzą oczy, są okna. Każdy lubi widzieć czyste lustrzane powierzchnie. Niestety w czasie sprzątania gospodyni często ignorują czystość swoich okien i traktują je jako coś drugorzędnego.

Pozwól nam przeprowadzić krótką analogię: brudne okna w posprzątanym mieszkaniu to jako nieumyte włosy na tle idealnego kostiumu designerskiego. Obraz jest przepiękny i podkreśla figurę, ale nieumyte włosy wszystko psują. Tak samo i okna. Jeżeli są czyste to znaczy, że dbasz o swoje mieszkanie i z szacunkiem odnosisz się jak do siebie tak i do ludzi, z którymi dzielisz swoją przestrzeń.

Najlepszym rozwiązaniem do mycia okien jest kontakt z naszą firmą sprzątającą. Skontaktuj się z nami i mycie okien jeszcze nigdy nie będzie tak łatwe.

Technologie naszej firmy sprzątającej

Myjemy okna

Nasi oddani pracownicy z wielkim zaangażowaniem codziennie wykonują swoje obowiązki,
aby twoje okna były czyste, lśniące, jasne! Sprzątanie w firmie realizowane jest przez doświadczonych pracowników, którzy wykonują swoją pracę przy pomocy określonych środków czyszczących i sprzętu, a mianowicie:

1. Myjemy okna od góry do dołu
2. Czyścimy ramy od wewnątrz i na zewnątrz
3. myjemy profile ościeżnicy i skrzydła
4. myjemy szyby z obu stron od góry do dołu
5. ścieramy kurz z parapetu

Czyste okna a twoje zdrowie

W naszych pomieszczeniach co jakiś czas gromadzi się kurz, brud, drobnoustroje, co niekorzystnie wpływa na organizm człowieka. Dlatego niezbędnym warunkiem zapewnienia bezpieczeństwa dla twojego zdrowia jest sprzątanie lokalu, w którym się znajdujesz. Okna, jak nic innego, bardzo się brudzą, a współcześni ludzie, przy swoim intensywnym rytmie życia, nie mają czasu na ich czyszczenie.

mycia okien
mycia okien

Często zadawane pytania

Zamawianie usługi mycia okien w naszej firmie jest bardzo proste i szybkie. Wystarczy tylko wejść na stronę Internetową, wybrać usługę, wpisać ilość okien do mycia oraz zaznaczyć, czy okna są po remoncie i czy są rozmiaru standardowego.
Żebyśmy byli zawsze dobrze przygotowani do sprzątania, uprzejmie prosimy nas zawsze uprzedzać w przypadku, jeżeli okna są nietypowego rozmiaru i kształtu.

Na cenę usługi wpływają 4 główne czynniki
1. status usługi: główna czy dodatkowa
Mycie okien można zamówić jako usługę główną (mycie tylko okien) tak i dodatkową (sprzątanie + mycie okien). Myjemy okna taniej, jeżeli zamawiasz je razem ze sprzątaniem.
2. typ okna
Mycie okien o nietypowym rozmiarze i kształcie jest droższe.
3. czy okno jest po remoncie, czy nie
Okna po remoncie wyczyścić trudniej. Cena za takie mycie droższa niż za zwykłą usługę.
4. powierzchowność
Na cenę usługi wpływa wysokość piętra, na którym znajdują się okna.

Na umycie jednego okna według naszych wysokich standardów i wymagań wykonawca potrzebuje około 30 minut.

1. upewnij się, że twój parapet jest pusty
2. zdejmij zasłony
3. przesuń wszystkie meble, które uniemożliwiają swobodny dostęp do okna.

Deleguj mycie okien prawdziwym profesjonałom i zadbaj o swoje zdrowie.
Nasi specjaliści chętnie umyją okna w biurach, sklepach, kawiarniach, restauracjach, lokalach handlowych, bistro, stołówkach itp.