Pranie dywanów i czyszczenie wykładzin

Zamów pranie dywanów i wykładzin w Warszawie już teraz

Dokonujemy wysoko kwalifikacyjnego prania dywanów oraz wykładzin o bądź jakim zanieczyszczeniu i o bądź jakiej długości włosia. Korzystamy z nowoczesnego i sprawdzonego wyposażenia, które pozwala wyprać dywan szybko nawet nie wynosząc go z twojego dom

👩‍🔬 Dlaczego właśnie my

Pranie dywanów w naszej firmie można zamówić jako usługę dodatkową do sprzątania lub jako oddzielną usługę (tylko pranie dywanów czy wykładzin bez sprzątania). Do prania korzystamy ze specjalnego nowoczesnego wyposażenia, które pozwala wyprać dywan natychmiast u ciebie w mieszkaniu. Tym samym oszczędzamy czas świadczenia usługi oraz twoje dodatkowe koszty na odbiór i dostawę dywanów.

🧽 Dlaczego warto zamówić pranie dywanów lub wykładzin w naszej firmie?

Troska o zdrowie
Stosujemy hipoalergiczne certyfikowane detergenty, wyznane na terytorium Unii Europejskiej gwarantujące czystość i bezpieczeństwo

🏆Szybkość i rewolucyjne podejście

Jesteśmy nowocześnie wyposażoną firmą z całkowicie nowym spojrzeniem na problem zanieczyszczenia i walki z nim. Pierzemy dywany i wykładziny w dzień zamówienia usługi.
Nie potrzebujemy odbierać dywany powiedzmy do pralni chemicznej, a potem dostawiać je do twojego domu. Pierzemy na miejscu i po kilku godzinach zostawiamy ci nowe, lśniące

Rezultaty naszej pracy

Wysoko wykwalifikowany personel

Znamy się na wszystkich znanych do tej pory najskuteczniejszych technikach prania dywanów i wykładzin oraz na najbardziej pasujących do każdego materiału detergentach. Nasza głęboka wiedza pomaga nam szybko znaleźć indywidualne podejście do prania każdego dywanu tak, żeby rezultat przewyższył oczekiwania

Dogłębne czyszczenie stosu o dowolnej długości i z dowolnego materiału

Nasi przeszkoleni i wysokokwalifikowani wykonawcy pracują ze wszystkimi typami materiałów, z których są produkowane dywany i wykładziny oraz osobnie podbierają czyszczenie dla każdego z nich. Oddzielnie wyczyszczamy plamy o różnym pochodzeniu i dawności.
  
Jesteśmy zainteresowani w twojej długotrwałej współpracy z nami. Dlatego zawsze pierzemy tak, żebyś został zadowolony, nawet jeżeli jesteś naprawdę wybrednym klientem. Codziennie dążymy do ideału, usuwając wszelkie plamy, nieprzyjemne zapachy i mikro pasożyty, jednocześnie dając maksymalny wysiłek i uwagę twojemu dywanowi i wykładzinie.

Praca na rezultat

esteśmy zainteresowani w twojej długotrwałej współpracy z nami. Dlatego zawsze pierzemy tak, żebyś został zadowolony, nawet jeżeli jesteś naprawdę wybrednym klientem. Codziennie dążymy do ideału, usuwając wszelkie plamy, nieprzyjemne zapachy i mikro pasożyty, jednocześnie dając maksymalny wysiłek i uwagę twojemu dywanowi i wykładzinie.

Jeśli masz w swoim domu chociażby jeden dywan czy wykładzinę zastanów się, kiedy po raz ostatni był czyszczony. Jeśli data w twojej głowie jest dłuższa niż 6 miesięcy – szybciej wypełniaj nasz formularz kontaktowy i czekaj na kontakt z menedżerem.

Zadbaj o swoje zdrowie!

A jeżeli po prostu często odkurzać?

sprzatanie po remoncie

Czy wiesz, że regularne pranie dywanów jest tak samo ważne, jak i regularne odkurzanie?
Dywany to optymalne rozwiązanie projektowe, które nadaje pomieszczeniu szczególnego poczucia przytulności i komfortu. Wpływają jednak nie tylko na nastrój, ale także na zdrowie. Dywany mają zdolność gromadzenia cząstek brudu i gruzu, tym samym stwarzając zagrożenie dla naszego zdrowia.

Niestety, nawet codzienne własnoręczne czyszczenie na mokro nie daje efektu stuprocentowej czystości. Całkowite usunięcie kurzu, piasku, wełny, włosów i różnego rodzaju plam jest możliwe tylko profesjonalnym sprzętem przy użyciu specjalnych środków czyszczących.

Umiejętne ręce naszych doświadczonych specjalistów od czyszczenia dywanów i wykładzin są zawsze gotowe, aby uchronić ciebie przed niepotrzebnymi problemami, brudem i plamami na twoim ulubionym dywanie.

Oferujemy pełne głębokie czyszczenie dywanów na miejscu. Używamy najnowocześniejszego sprzętu i profesjonalnych środków piorących, które przywrócą twojemu dywanowi jego pierwotny wygląd, usuną nieprzyjemne zapachy i zakorzenione zabrudzenia.

Jak często zaleca się prać dywany?

Profesjonalne czyszczenie dywanów zaleca się przynajmniej raz w 6 miesięcy. Jeśli jednak mówimy o plamach, lepiej nie zwlekać i jak najszybciej zamówić usługę. Stare plamy są trudne do usunięcia nawet profesjonalnymi środkami. Ważne jest również, aby wiedzieć, że próbując samodzielnie usunąć plamy, zmniejsza się prawdopodobieństwo całkowitego usunięcia plam przez profesjonalistów.

Pranie dywanów i wykładzin w warunkach domowych a za pomocą firmy sprzątającej

Z reguły po praniu dywanów lub wykładzin w domu pozostają plamy, obserwuje się ciemnienie poszczególnych obszarów, kolor włókien jest uszkodzony, często pojawia się stęchły zapach, a nieprawidłowe suszenie sprzyja reprodukcji bakterii.

Dlatego, aby uzyskać nienaganny wygląd i jakość produktów dywanowych, konieczne jest ścisłe przestrzeganie procesu czyszczenia chemicznego. Na podstawie wieloletniego doświadczenia w czyszczeniu dywanów na sucho nasza firma opracowała optymalny proces technologiczny, który zapewnia osiągnięcie najwyższego możliwego efektu czyszczenia dywanów i wykładzin przy zachowaniu integralności włókien i koloru produktu.

Każdy produkt używany do prania dywanów posiada certyfikat jakości i bezpieczeństwa, który gwarantuje nie tylko wysoką skuteczność, ale również nie szkodzi zwierzętom, zdrowiu rodziny, nie powoduje reakcji alergicznych.

Jak nasi wykonawcy piorą dywany i wykładziny

Profesjonalne czyszczenie dywanów i wykładzin w Warszawie odbywa się w kilku etapach:

1. wybijamy dywan na specjalnym sprzęcie. (tylko w przypadku dywanów, które nie są przymocowane do podłogi)
2. odkurzamy (za pomocą odkurzacza usuwamy mikrocząsteczki i włosy, które pozostały po wybiciu. Obrabianie przymocowanych do podłogi wykładzin zaczynamy od precyzyjnego odkurzania)
3. pierzemy i usuwamy plamy z dywanu czy wykładziny za pomocą specjalnego urządzenia.
4. suszymy dywan za pomocą trybu „Suszenie”
5. czeszemy włos w potrzebnym kierunku, żeby nie zostawiać śladów od urządzenia.

Pranie dywanów i wykładzin z naszą firmą ma wiele zalet, których możesz doświadczyć, gdy poprosisz o pomoc w czyszczeniu.

Idealnie czysty dywan to gwarancja braku kurzu i brudu w twoim domu, co oznacza, że będziesz oddychać czystym powietrzem. Czysty dom to zdrowa rodzina! Po profesjonalnym czyszczeniu twój dywan powróci swój nowy wygłąd, a ty będziesz cieszyć się czystością i przyjemnym zapachem świeżości.

Pranie dywanów i wykładzin w Warszawie z naszą firmą sprzątającą będzie twoim najlepszym rozwiązaniem w walce z zanieczyszczeniem ulubionego dywanu.

mycia okien
mycia okien

Częste pytania

Istnieje jedna dość skuteczna i jednocześnie prosta metoda na pranie dywanów czy wykładzin. Pasuje ona prawie do wszystkich typów materiałów. Chodzi o odkurzanie krzyżowe. Polega ono na tym, że odkurza się najpierw w jednym kierunku, a następnie zmieniamy kierunek prowadzenia szczotki o 90 stopni. Dywan odkurzony metodą krzyżową jest lepiej wyczyszczony z brudu, kurzu i włosów. Metodę tę można też stosować przy zwykłym odkurzaniu domowym.

  1. Nie możemy zagwarantować stuprocentowego wyprania wszystkich plam z dywanu. W większości przypadków wypieramy wszystko na 100 procent, ale czasami zdarzają się bardzo dawne plamy przykładowo od oleju czy czerwonego wina, które już tak się wchłonęły w materiał, że stały jego częścią. Takie plamy po praniu niestety pozostawiają szare ślady.

Zalecane jest pranie dywanów i wykładzin raz w pół roku i jest na to kilka ważnych przyczyn.
Po pierwsze, jeżeli na dywanie są skomplikowane plamy, to czyszczenie raz w pół roku daje szansę na stuprocentowe wypranie takiego dywanu.
Po drugie zwiększa się okres eksploatacji dywanu czy wykładziny i wydłuża się jej nowy wygląd.
No i po trzecie nie zapominamy o bakterie, z którymi także trzeba systematycznie walczyć.

Zamów usługę prania dywanów i wykładzin już teraz, wypełniając nasz formularz kontaktowy. Nasza nienaganna obsługa i dbałość o szczegóły nie pozostawią ciebie obojętnym.

Czekamy na kontakt